KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6148376
nr 614 8376
Blandteknik
Signerad OT, Olof Thunman (1879-1944), "Vandraren", Skrivet baksida: Till Gunilla Thunman Med dedikation från faster Carin, 70x96
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 7 december 2009
kl 17:25:40
500 kr
700 kr
1.100 kr